Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Pardubický > Horský wellness hotel Prometheus

Horský wellness hotel Prometheus

hvězdahvězdahvězda
Velká Morava 79
561 69 Dolní Morava
Kontakt:
Tel:   +420 465 634 130
E-mail:   info@prometheusresort.cz
Další prezentace tohoto subjektu:
Blahodárný účinek na zdraví, především jeho prevenci, má finská a infra sauna Horského Hotelu Prometheus. Je příjemné i praktické naplánovat si ji na sobotu nebo neděli. Nezapomeňte však, že při vstupu do sauny musíte být natolik zdrávi, abyste zvládli zatížení termoregulačního systému. Parní aromatická lázeň kombinuje teplo mírně nad 50 stupňů a stoprocentní vlhkost. Po chvíli je dobré vystřídat ji studenou sprchou. Lázeň má nesporné ozdravné účinky a je prospěšná tělu i duši, což si můžete v hotelové relaxační zóně ověřit. Dopřejte si v našem hotelu také masáže od zkušených masérů. Mezi nejoblíbenější patří částečná masáž krku, zad a šíje, ale také lávovými kameny nebo masáž hlavy a vlasů. Nabídku wellness služeb doplňuje manikúra, pedikúra a kosmetika.
Horský wellness hotel Prometheus
Horský wellness hotel Prometheus

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Wellness Hotel Vista

Wellness Hotel Vista

Dolní Morava

Hotelu Filipinum

Hotelu Filipinum

Jablonné nad Orlicí

Penzion Jiřinka

Penzion Jiřinka

Dolní Morava, Králíky

 

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.