Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Pardubický > Hotelu Filipinum

Hotelu Filipinum

hvězdahvězdahvězda
ul. Aloise Hanuše 141
561 64 Jablonné nad Orlicí
Kontakt:
Tel:   +420 465 641 888
E-mail:   hotel@filipinum.cz
Další prezentace tohoto subjektu:
Ke sportu a relaxaci nabízíme: fitness centrum vybavené stroji Techno-gym, solárium s jednotkou Ergoline, saunu, whirpool a masáže. V prostorách hotelové zahrady se nacházejí dva tenisové kurty vhodné pro nohejbal i volejbal (v zimě nafukovací hala), minigolf - 18 jamek, dětské hřiště a rybníček se pstruhy, kde si můžete chytit vlastního pstruha a náš kuchař Vám ho připraví na grilu. Prostorná zahrada je vhodná pro pořádání společenských akcí s grilováním a relaxaci
Hotelu Filipinum
Hotelu Filipinum

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

 

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.