Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Pardubický > Orea Resort Devět Skal

Orea Resort Devět Skal

hvězdahvězdahvězda
Sněžné - Milovy 11
592 01 Svratka
Kontakt:
Tel:   +420 566 585 111
E-mail:   9skal@orea.cz
Další prezentace tohoto subjektu:
Zapomeňte na stres a spěch a nechte se unášet příjemným pocitem uvolnění v našem wellness centru. Zaplavat si můžete v hotelovém bazénu, prohřát či protáhnout své svaly v sauně a na závěr se svěřit do péče našich profesionálních masérů. Celkový zážitek můžete umocnit procházkou v přírodě a nechat na sebe působit blahodárné ticho vysočinských lesů. Wellness centrum: - bazén 13 x 6 m - sauna - masáže
Orea Resort Devět Skal
Orea Resort Devět Skal

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel Podlesí

Hotel Podlesí

Svratka

Hotel Mánes

Hotel Mánes

Svratka

Hotel Podlesí

Hotel Podlesí

Svratka

 

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.