Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Pardubický > Penzion Jiřinka

Penzion Jiřinka

hvězdahvězdahvězdahvězda
Velká Morava 133
561 69 Dolní Morava, Králíky
Kontakt:
Tel:   +420 601 569 735
E-mail:   penzionjirinka@seznam.cz
Další prezentace tohoto subjektu:
Naše domácí wellness Vám nabízí: - kombinovanou INFRA nebo FINSKOU saunu - parní saunu - vířivku s panoramatickým výhledem pro 6 osob (vstup do vířivky pro děti do 3 let není povolen) - vyhřívanou římskou lavici s odpočinkově-lenošivým přívlastkem - možnost masáží Pro senzitivnější zájemce dokážeme nabídnout i další drobné doplňky, které zvýrazní Vaše prožitky. Vždyť skutečná krása života přichází z naší mysli. Umocněte ji pobytem u nás. Tělo, duše a duch zažijí soulad s harmonií a prožitky okolních vjemů. Vitalita a vyzařování dobré pohody pak přijdou zevnitř.
Penzion Jiřinka
Penzion Jiřinka

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Penzion
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel Via Ironia

Hotel Via Ironia

Vysoké Mýto

EA Hotel Kraskov

EA Hotel Kraskov

Třemošnice

Hotelu Filipinum

Hotelu Filipinum

Jablonné nad Orlicí

 

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.