Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Navštívili jsme > Hotel Happy Star
Hotel Happy Star
Hnanice 111
66902 Znojmo
Kontakt:
Tel:   +420 515 210 360
E-mail:   recepce@hotelhappystar.cz
Více informací o hotelu:
Základní zápis Hotel Happy Star
Hotel Happy Star
Hotel Happy Star Hotel Happy Star Hotel Happy Star
 

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v HnHotel Happy Star vznikl doslova uprostřed pole u vesnice nedaleko Znojma. Jeho umístění je velmi příjemné - nic v okolí nenarušuje klid, ale je jen pár minut cesty autem od Znojma a od hranice s Rakouskem. Díky tomu je Happy Star ideálním místem, odkud vyrážet na výlety. My jsme v tomto hotelu strávili dvě noci. Při ubytování nás velmi nadchla prostorná recepce s lobby barem, který navazuje na velmi vkusnou restauraci, u které je i krásná venkovní terasa s výhledem na hotelovou zahradu s jezírkem. Celkové prostorové rozmístění hotelu je velmi dobře promyšlené. Wellness centrum s bazénem najdeme v samostatné budově spojené s hotelem prosklenou chodbou, je tu i vlastní recepce.

Zahrada a okolí hotelu je velmi příjemné a nabízí spoustu možností pro sportovní vyžití - například venkovní bowlingovou dráhu, tenisové kurty nebo volejbalové hřiště. V zahradě je také krásné posezení, například v altánku přímo u jezírka. Během našeho pobytu jsme byli ubytovaní v krásném prostorném apartmánu s obrovskými okny s výhledem na zahradu. Součástí apartmánu byla i veliká koupelna s vanou pro dvě osoby. Apartmán byl rozdělen na obývák s televizí, křesly a pracovním stolkem a ložnicí s další televizí. Oba pokoje byly příjemně prostorné a dojem zvyšovala hlavně velká okna v obou pokojích.

Hned po příjezdu a ubytování se na hotelu jsme absolvovali procedury ve wellness – kosmetiku, masáž šíje a zad a masáž celého těla. Paní kosmetička i pan masér byli velmi milí a profesionální a všechny procedury byly neskutečně příjemné. Po tomto relaxu jsme šli na večeři do hotelové restaurace, kde na nás čekalo romantické menu, ke kterému patří i láhev výborného vína a také welcome drink. Prostředí restaurace je velmi útulné, stejně úžasná je i venkovní terasa, na které se dá sedět při hezkém počasí. Po výborné večeři nás čekala soukromá hodina v bazénu a vířivce ve wellness centru. Měli jsme tu připravené i vychlazené šampaňské.

Druhý den jsme věnovali výletům do okolí. Samozřejmě až po výborné snídani formou bufetu, která nabízí teplá i studená jídla, ovoce, zeleninu, jednoduše uspokojí chutě každého. V blízkosti se dá navštívit zámek Vranov nad Dyjí, po jehož návštěvě je možné pokračovat lodí po Vranovské přehradě až na hrad Bítov. V Rakousku potom stojí za navštívení městečko Retz s krásným větrným mlýnem nebo nejmenší rakouské městečko Hardegg s krásným hradem. A samozřejmostí je návštěva Znojma, které je vzdálené jen pár minut od hotelu. Po takto náročném dni není nic příjemnějšího, než káva na hotelové terase a relaxace ve vířivce se sklenkou sektu.


Za GMcompany
Michael Duben

 
 

Mapa

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.